Wycena zegarków Kraków

WYCENA ZEGARKÓW KRAKÓW

WYCENA ZEGARKÓW KRAKÓWWycena zegarków to bardzo złożony problem. Otóż bardzo ciężko jest wycenić wartość zegarka, ponieważ tak naprawdę najkrócej mówiąc, używany zegarek jest wart tyle ile jest w stanie zapłacić za niego Klient. Dlatego też bardzo często odpowiadając naszym Klientom dlaczego nie wyceniamy zegarków – odpowiadamy, iż każda nasza odpowiedź na zadane pytanie „ile wart jest mój zegarek” byłaby nieprawdziwa.

Są modele zegarków, które są poszukiwane przez Klientów i one mogą, ale nie muszą sprzedać się lepiej/drożej niż byśmy nawet przypuszczali. Są również i takie, które niby można „wycenić” drożej, ale nie znajdą swojego nabywcy przez wiele lat, mimo rzetelnej wyceny, ponieważ nikt ich nie szuka, nie są modne, nie przedstawiają wartości kolekcjonerskiej lub też jest wiele innych powodów przez które pewne modele się sprzedają a inne nie.

Tak więc najczęściej można powiedzieć, iż używany zegarek jest wart tyle ile jest w stanie zapłacić za niego końcowy Klient. A to już nie jest takie proste do ustalenia, ponieważ mamy do czynienia z zegarkami używanymi, modelami „po przejściach”, słowem – towarem z drugiej ręki.