Wymiana szkła w zegarku

Wymiana Szkła w zegarku Kraków

WYMIANA SZKŁA W ZEGARKU (Kraków)

Wymiana szkła w zegarku KrakówCzy to z winy użytkownika, czy też za pomocą „przypadku”, częstym problemem z zegarkiem jest rozbite szkło. Mimo tego, iż w zegarkach często stosowane są szkła utwardzone lub szafirowe, to jednak nie są one odporne na upadki czy mocniejsze uderzenia. Nie jest to jednak wielka tragedia 😉

 

Co warto wiedzieć wymieniając szkło w zegarku:

Rozbite szkło to nie tylko problem wizualny, ale może się zdarzyć tak, że podczas upadku szkło nie tylko pęknie ale również powstaną jego odpryski pomiędzy szkłem a tarczą zegarka. Mikroskopijne odłamki szkła mogą dostać się do mechanizmu zegarka co w późniejszym czasie może doprowadzić do jego unieruchomienia. Dodatkowo podczas upadku oprócz szkła może dojść do innych uszkodzeń mechanizmu. Dlatego też, zawsze podczas wymiany szkła informujemy Klienta o tym, iż taka sytuacja może się zdarzyć, i zawsze zalecamy podczas wymiany szkła dokonać pełnego przeglądu mechanizmu, aby mieć pewność, że po założeniu nowego szkła – Państwa zegarek będzie działał bez zarzutu.

Jako firma z tradycją od 1899 roku – zajmujemy się wymianą szkieł w zegarkach wszystkich marek, wymieniamy szkła w zegarkach mechanicznym, kwarcowych, w zegarkach współczesnych a także w zegarkach starszych i kieszonkowych.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej 

Aby skorzystać z naszej oferty wymiany szkła zapraszamy do jednego z naszych salonów w Krakowie.


Zapraszamy do naszych salonów a odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

ZEGARMISTRZ KRAKÓWul. Szewska 12

31-009 Kraków

tel: 507-197-793

ZEGARMISTRZ KRAKÓWul. Podgórska 34

31-536 Kraków

tel: 579-512-553